HAVUZ GÜVENLİĞİNDE EN DOĞRU SEÇİM

  • 0530 552 94 54

    0531 810 90 71

  • Topselvi Mah. Cami Sok.

    No:12/C Kartal / İST.

  • info@havuzguvenligi.com

    info@havuzguvenligi.com

HAKKIMIZDA

Firmamız, ABD’de 35 yıllık tecrübeye sahip havuz güvenlik firması olan BABYGUARD’ın Türkiye Genel Temsilciliğini alarak, Uluslararası Güvenlik Standartlarına sahip “Yüzme Havuzu Güvenlik Bariyeri Sistemini” ülkemize getiren bir kuruluştur.

Ürünlerimizin garantisi olup her türlü teknik desteğimizle de yanında olmak en temel hizmet anlayışımızdır.

Ana konumuz olan Havuz Güvenlik Bariyerleri ürünleri yanısıra Merdiven Güvenlik Bariyerleri ve bebekler için Güvenli Oyun alanları konularında da sizlere anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Yaşam alanlarımızı sevdiklerimiz ve özellikle de çocuklarımız için güvenli hale getirmek;  gelişmiş ülkelerde kullanılan Güvenlik Bariyeri sistemlerini ülkemize getirip, uygulayarak çocukları olası kazalardan korumaktır.

Bizim çalışma prensibimiz; konu çocuk güvenliği olduğu için en doğru ürünü, en ekonomik şekilde sunmaktır.

Çalışma Şeklimiz

Firmamıza ilk ulaşıldığı andan itibaren en hızlı şekilde programa alınırsınız ve uzman ekibimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir . Ürün numune gösterimi ve uygulama yapılacak yeri görmek için ortak bir gün belirlenir. Ürünü ilk kez gören ailelerimize ürünümüzün hakkında kısa bir bilgi verilir.

Eğer proje küçük ise anında fiyat bilgisi verilebilir , proje büyükse üzerinde çalışıp en kısa zamanda size geri dönüş yapılır. Çalışmanın tarihi belirlenir ve size söylenen zamanda uygulama bitirilir. Uygulamalarımızda extra bir  MONTAJ ÜCRETİ alınmaz

Sizin Yorumlarınız